Prodejna v Liberci je trvale uzavřena. Více informací o prodejně a osobních odběrech najdete zde.

Druhá rekonstrukce prodejny

1. rok nové prodejny utekl jako voda - a my jsme začali přemýšlet nad další (ale podstatně menší) rekonstrukcí. Zjistili jsme, že maminky mají problém při projíždění s kočárky mezi stojany. Často se nám stávalo, že zboží ze stojanu spadlo a ušpinilo se, tím pádem bylo již neprodejné. Prodejna se, díky rostoucímu sortimentu, stávala nepřehledným bludištěm, kde se i nám těžko orientovalo. Přestávalo nám také stačit místo - a tak jsme se rozhodli opět rekonstruovat. 

 

Jak prodejna vypadala před druhou rekonstrukcí?

 

Ve zkratce nás trápilo

  • 1.Nedostatek prostoru na kočárky, maminky narážely do stojanů a shazovaly nechtěně zboží. 
  • 2.Nedostatek prostoru na nové produkty. Celá stěna z polic byla skvělá, nicméně byla jen na jedné straně - a tam stačila jen na pyžamka a pár kusů tepláčků. Druhá strana, kde se nacházela lavička a stojan, zela prázdnotou a bylo zde velké množství nevyužitého prostoru.
  • 3.Prodejna na první dojem působila chaoticky a neuspořádaně. Stojan byl všude, kam se podíváš :)

 

Probíhá rekonstrukce

... a tak jsme sedli k e-shopu Ikey a začali vybírat další nábytek. Když nám sem navezli všechny ty krabice, málem jsme se nevešli. V 17:00 jsme zavřeli prodejnu a vrhli se do několikahodinového vrtání, skládání, šroubování... a trochy nadávání :) Ale výsledek stojí za to. 

 

Máme hotovo

Naše prodejna krásně prokoukla. Najednou máme mnohem více místa a prodejna je také více "kočárek-friendly". Krásně se sem vejde i dvojkočárek bez toho, aby se cokoliv shodilo. Místo využíváme co nejvíce a každý týden ho plníme novinkami. 

 

 

Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vás.

Kde prodejnu najdete

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zobrazit více informací.