Prodejna v Liberci je trvale uzavřena. Více informací o prodejně a osobních odběrech najdete zde.

Dětské čepice

Dětská čepice je důležitou součástí šatníku - hodí se po celý rok. Je nutné vědět obvod hlavičky - čepičky většinou příliš nepruží a jsou šity na konkrétní velikosti. Hlavu měřte tak, jak půjde spodní okraj čepice - tzn. přes čelo, ouška a týl. V naší nabídce najdete různé typy čepic pro různá roční období, stačí si jen zvolit tu pravou. 

Čepice dvouvrstvá - teplákovina + teplákovina

Tyto čepice jsou vhodnější do chladnějšího počasí, pro méně zimomřivé děti i do mírnějšího mrazu. Jsou šity ze dvou vrstev teplákoviny, svrchní vrstva je většinou potištěná, spodní je jednobarevná. Všechny mají "homeless" - spadlý střih. Nejsou příliš pružné, je nutné přesně měřit obvod hlavičky. 

Čepice dvouvrstvá - teplákovina + fleece

Tyto čepice jsou vhodné do mrazu - jsou velmi hřejivé. Spodní vrstvu tvoří fleece (100% polyester), který je velmi příjemný na dotyk. Z této kombinace mají čepice nejčastěji střih "ušanka" - klasická čepička s typickými oušky - krytím přes uši. Oblíbené jsou zejména u menších dětí. 

Čepice jednovrstvá - teplákovina

Tyto čepice jsou slabounké a pruží více, než ostatní, někdy stačí dětem i menší obvod, než u ostatních typů. Hodí se zejména na jaro, kdy ještě není úplně teplo, ale zároveň nemrzne. Čepice mají homeless - spadlý střih a nejvíce sluší dětem, které již chodí. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 22 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zobrazit více informací.