Náš tým

Tak to jsme my! :)

Na fotografii zleva: Kristýna, Vojta, Věra 

Rodokmen V-Mart

Vojtěch Martínek
Majitel V-Mart.cz
24 let

 

Jak vypadá můj běžný den?

Do své kanceláře (čtěte skladu a zároveň kuchyňce, expediční místností a střihárně, kde mám svůj stůl, PC a velký monitor) přicházím v 7.00 a ihned si udělám ranní kávičku - bez té nemohu fungovat :). Mezi 7.00 - 9.00 je můj nejkreativnější čas, a proto se věnuji rozvoji V-Martu. Vylepšuji e-shop, přípravuji grafiku, věnuji se marketingu a přemýšlím nad V-Martem a jeho budoucnosti. Stejně jako každý musím plnit úkoly, které jsou sice důležité, ale úplně se mi do nich nechce. Osvědčilo se mi je udělat během dopoledních hodin, kdy se tedy věnuji účetnictví, administrativním záležitostem a  financím. Po obědě pravidelně odnáším zabalené objednávky do Zásilkovny a na Českou poštu. Jakmile se vrátím zpět, věnuji se záležitostem, u kterých "nemusím tolik přemýšlet". Přemotávám tedy látky, fotím nové produkty, pomáhám na prodejně. V tento čas pravidelně věnuji stříháním látek, aby naše švadlenka měla co šít :). 

 

Vtipná historka z V-Martu

Jelikož moje mamka založila V-Mart, když mi bylo 7 let, pár úsměvných historek mám. Ale nejraději vzpomínám na to, když mamka ještě neměla šicí dílnu a měla šicí stroje u nás doma v ložnici. Ona šila a já se na posteli učil vyjmenovaná slova, jelikož jsem z toho byl druhý den zkoušený ve škole. To to uteklo :)

 

 

 

Kristýna Makarovová
Prodejna v Liberci
23 let

 

Jak vypadá můj běžný den?

Do práce přicházím mezi 6. a 7. hodinou ráno. Nechodím ale hned na prodejnu, ráno si totiž dávám hned rozcvičku u stroje - většinou dokončuji práci z předešlého dne, nebo rozešívám novinky. Kolem půl 9 už jdu z dílničky na prodejnu, kde se nasnídám a vrhnu se do přípravy balíčků. A v 9 hodin už otevíráme - a nastává mi každodenní nejradostnější část dne - kontakt se zákazníky. Pomáhám s výběrem, poslouchám Vaše příběhy a občas i pomáhám s oblékáním dětiček :) Pokud mám chviličku, dost často připravuji novinky, poklízím nebo vybírám ty nejhezčí látky. Pracuji často i o víkendech - to celý den šiju, aby v pondělí nebyla prodejna úplně prázdná :)

  

Věra Martínková
Zakladatelka, hlavní švadlenka
49 let

 

Jak vypadá můj běžný den?

Dílna je moje království! Denně přicházím do práce velmi brzy (to ještě Vojta s Týnkou spí). Ale ne proto, že bych musela, spíš proto, že jsem ranní ptáče. Po příchodu na dílnu si uvařím kávičku, nasnídám se a usedám za stroj, kde trávím velkou část dne.  Někdy se kromě šití vydám taky na konzultaci na prodejnu, kde probíráme nové produkty, střihy a látky. Někdy mi jde až hlava kolem z toho, co vše si na mě noví šéfové vymýšlí... :)