Výměna a vrácení nevhodného dárku je možná až do 31.1.2023.

Dětské kalhoty

V kategorii "Kalhoty" se skrývají různé produkty - turky, tepláčky a softshellové kalhoty. Pojďte se podívat na naši širokou nabídku originálního oblečení!

Dětské turky (turkáče, harémky, baggy) jsou pohodlné kalhoty-tepláčky vhodné pro nejmenší děti. Mají vyšší pružný pas a snížený kulatý sed, vhodný zejména na plenky. Šijeme je od velikosti 62 do velikosti 104. 

Tepláky jsou klasika a téměř nutnost dětského šatníku. Užijí se jak doma, na zahradě, venku, tak i ve školce. V nabídce máme tepláčky (zatím) pouze jednobarevné, šijeme velikosti 92-146. Dětské tepláky šijeme s kapsami, bez kapes nebo s vyšším pasem (ty jsou určeny pro menší děti). V nabídce máme také různé materiály - tepláky zimní šijeme ze 100% bavlněné teplákoviny s počesem (mají z rubu jemný chloupek), klasické tepláky potom z bavlněné teplákoviny (hrubší, slabší materiál, není příliš pružný) nebo z elastické teplákoviny (pruží do šířky). 

Softshellové kalhoty jsou sezónním zbožím, které šijeme od podzimu do jara. Jedná se o kalhoty ze zimního softshellu, který má spodní vrstvu fleecovou. Šijeme softshellky jak s kapsami, tak bez kapes, potištěné i jednobarevné. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 58 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty