Příběh V-Martu

Dětské oblečení ušité v České republice

Vojtěch Martínek - majitel V-Mart.cz

Tak tohle jsem já (Vojtěch Martínek).

Jmenuji se Vojta Martínek a společně s mou mamkou a přítelkyní tvoříme značku dětského volnočasového oblečení pod názvem V-Mart.

Jak to všechno začalo?

Značku založila již před 20 lety moje mamka Věra, která své firmě dala název V-Mart (Věra Martínková). Tento název nese značka dodnes.

Zpočátku se celý koncept V-Martu točil zejména kolem našich patentovaných pyžamek s prodlouženými zády, později se sortiment rozšířil o pohodlné tepláčky.

V roce 2018 jsem převzal firmu pod svá křídla já a od té doby jsme společně stihli několikanásobně rozšířit nejen sortiment, ale i celou firmu. Dnes u nás můžete vybírat ze široké nabídky oblečení - od triček, softshellových kalhot, sukýnek, až po čepice a nákrčníky.

Vývoj V-Martu
Vojtěch Martínek a Věra Martínková

Moje mamka, která pro nás dodnes šije.

Chceme, aby děti nosily kvalitní a pohodlné oblečení, které zároveň bude skvěle vypadat a vydrží co nejdéle.

Rodinná firma z Liberce

Každý kousek v naší nabídce vzniká v severočeském Liberci, kde máme vlastní šicí dílnu, která se skládá ze 3 šikovných švadlenek, střihačky a mě. Během dne připravuji materiál pro naše švadlenky, fotím produkty, pracuji na rozvoji e-shopu a expeduji Vaše objednávky.

 

Společně každým dnem pracujeme na tom, abychom udělali radost dětem (a hlavně jejich maminkám) z celé České republiky.

Naše nabídka

Dobře nařezaný materiál je polovina úspěchu.

Kvalita bez kompromisů

Největší důraz klademe na kvalitu - ať už materiálu, střihu nebo šití. Každý kousek od naší značky je vytvořen tak, aby skvěle padl a vydržel co nejdelší dobu. Pyšníme se tím, že dětem naše oblečení opravdu vydrží - a často ho nosí i několik dětí po sobě.

Hodnocení od maminek
Švadlenky šijí na 11 strojích

Naše švadlenky šijí na 11 strojích.