Prodejna v Liberci je dočasně uzavřena. Více informací o prodejně a osobních odběrech najdete zde.

Osobní odběr v Liberci

Vážení zákazníci, 

vzhledem k epidemiologické situaci jsme se rozhodli, že naši prodejnu v Rumunské ulici dočasně uzavřeme. Veškeré zboží z prodejny jsme přesunuli na eshopový sklad, abychom maximálně urychlili expedici a Vy jste se mohli na své balíčky těšit co nejdříve. I nadále je však možné objednat si zboží z eshopu a vyzvednout ho ve "výdejním okénku" na naší nové šicí dílně, kde se nyní soustředí veškeré naše síly :)

 

Najdete nás na adrese Na Humnech 159/13, 46007 Liberec. V docházkové vzdálenosti od nás je tramvajová zastávka Rybníček nebo prodejna Billa. 

Vaše objednávka musí být uhrazena předem (převodem či platební branou GoPay). Uhrazený balíček pro Vás připravíme k odběru již následující pracovní den (u objednávek do 14.00 hodin), vyzvednout si jej můžete každý všední den od 9.00 do 15.00 hodin

Pokud byste potřebovali řešit výměnu či reklamaci, dejte nám prosím vědět e-mailem na zakaznici@v-mart.cz a určitě vše vyřešíme. 

Děkujeme, že se k nám vracíte a přejeme Vám hlavně pevné zdraví, 

Tým V-Mart


Osobni-odber-v-Liberci_2

 

Google mapy

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zobrazit více informací.