Sháníte vánoční dárek? Až do 31.1.2022 můžete zakoupené zboží vyměnit/vrátit. Více informací

Nezateplené softshellové kalhoty

Nezateplené softshellové kalhoty šijeme nově od léta 2020. Všechny kalhoty jsou šity z letního softshellu. Ten má z rubu typickou "mřížku", kalhoty nejsou ničím podšity. Nejvíc připomínají silnější šusťák. Kalhoty nepromoknou, neprofouknou. Jedná se spíše o kalhoty na teplejší počasí, když prší, ale není úplně zima. Mají nižší sed a jsou užší, než zateplené softshellky. Šijeme je pouze sezónně a pouze jeden střih - s vysokým nápletem. 

V nabídce máme dva druhy letního softshellu: 

Softshell pružný - tento softshell je příjemnější, tenčí a poddajnější. Pruží do stran. Nejvíce připomíná sportovní teplákovinu, jen je ještě o kus slabší :) V nabídce letos (2020) pouze v černé barvě, všechny ostatní kalhoty jsou z nepružného softshellu. 


Softshell klasik, nepružný - tento softshell je nepružný, připomíná hrubší šusťák. Nepromokne, neprofoukne, je ale slabší než zimní. Pokud si nejste jisti šířkou, volte raději kalhoty o číslo větší. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zobrazit více informací.