JEN DO PŮLNOCI! 15% SLEVA na letní softshellky! Podívat se.

Vývoj V-Martu

Zajímaly Vás někdy začátky naší firmy? Nebylo to pro nás vždycky úplně jednoduché, někdy jsme měli chuť to vzdát... Ale pracujeme na tom, ať jsme co nejlepší. Co je pro nás největší odměnou? No přece vy - spokojení zákazníci, kteří se vrací. Vy, kteří se za námi stavíte na prodejně, jen abyste nám popřáli hezký den a prohlédli si novinky. A taky vy, kteří nás doporučujete dál. Bez VÁS bychom tu nebyli. Děkujeme! 

 

 

2021

Ačkoliv se na konci předešlého roku mírně rozvolňovalo, začátek roku nového přinesl další restrikce. Jsme nuceni uzavřít naši prodejnu… Ale na naší nové šicí dílně se nám daří. Vybudovali jsme několikanásobně větší sklad, přijali více zaměstnanců a náš tým už čítá celkem 7 skvělých lidí. Do sortimentu zařazujeme nejsložitější produkt, který jsme kdy šili - softshellové bundy.

 

2020

Svět zasáhla pandemie Covid-19 a dotkla se i nás. Šijeme bavlněné roušky pro potřebné i pro naše zákazníky. Zatínáme zuby a spouštíme vlastní 14denní výzvu, kdy denně doplňujeme nebo šijeme úplně nový produkt. Naše prodejna je více zavřená, než otevřená, máme sice výdejní okénko, ale je to pro nás velmi náročné. Na konci roku se nám však povede získat nový, větší prostor, kam stěhujeme celou šicí dílnu.

 

2019

Každý den objednáváme látky, stříháme a šijeme.

Dali jsem si slib, že každý týden ušijeme alespoň 2 nové produkty, a to se snažíme dodržet. Vylepšujeme balení objednávek, vytváříme dárkové poukazy a zavádíme možnost odeslání přes Zásilkovnu.

 

Spouštíme náš druhý e-shop www.kouseklatky.cz. Lidé si přímo zamilovali naše pyžamka a my vyrábíme o sto šest. Nyní pracujeme i o víkendech a svátcích, abychom zaplnili prázdná místa na stojanech.

 

2018

Jedeme v tom spolu! Věra Martínková do firmy přibírá svého syna - Vojtu a jeho přítelkyni Kristýnu. Spolu jsme se pustili do rekonstrukce nové prodejny v Liberci a spustili novou (hezčí a přehlednější) verzi e-shopu. Spolu kupujeme nové šicí stroje, řezací pilu, regály do skladu a spoustu dalšího vybavení. 

 

Také několikanásobně rozšiřujeme sortiment, už nejsme "speciálka na pyžama". Nově začínáme šít softshellové kalhoty, turecké "baggy" kalhoty, trička, legíny, mikiny a mnoho dalšího. Dali jsme se do toho spolu a začínáme být trochu vidět, zákazníci se vrací a doporučují nás svým známým. Jsme na správné cestě! 

 

 

2015

V roce 2014 dostává super nápad na prodloužený zadní díl u pyžamek. Podává si přihlášku na registraci průmyslového patentu, který byl 19.02.2015 zapsán na úřadě průmyslového vlastnictví.

 

2014

Věra Martínková stěhuje svoji prodejnu a šicí dílnu do blízkého Liberce. Vylepšuje svůj e-shop a začíná si získávat stálé zákazníky, kteří se vracejí pro kvalitní české oblečení. Začátky jsou těžké, prodejna bojuje s malým výběrem produktů, Věra zase s opravdu málo volným časem. 

 

2013

Věra Martínková si pronajímá další komerční prostor v České Lípě, tentokrát i s prodejnou. Do oddělené místnosti přestěhovala své šicí stroje a zároveň otevírá svoji první prodejnu s dětským oblečením.

 

Zároveň vzniká e-shop V-Martu. Na úvodní fotografii jsou synové. Ten nalevo (Vojta) se v budoucnu do V-Martu zapojí a od základů změní celý V-Mart, ale to předbíháme :)

 

2012

Věra ze zdravotních důvodů už nemůže nadále pracovat ve firmě jako dříve, a proto dává výpověď. Podstoupila nutnou operaci a přichází 2 měsíce rekonvalescence. Nechce se však vzdát svého snu o vlastní značce dětského oblečení. Věra obnovuje svůj živnostenský list a do malého panelákového bytu si začíná kupovat nové šicí stroje. Znovuzrození V-Martu je tady.

 

2008

Začala ekonomická krize a i na V-Mart to mělo negativní vliv. Dochází k prodeji strojů a přerušení živnosti. Věra se vrací k zaměstnání jako švadlena v místní společnosti. 

 

1.2.2002

Společnost, ve které Věra pracuje, končí svou činnost. Protože ji ale šití opravdu velmi baví, rozhodne se jít do toho naplno a otevírá vlastní šicí dílnu. 1.2.2002 si Věra zřídí živnost a zakládá značku V-Mart. První dílna se nachází v České Lípě - nemá vlastní obchod, je v patře a poměrně neprakticky situovaná. Kupuje si své první stroje a látky a začíná tvořit. 

 

2000

Věra Martínková se rozhodne, že se chce živit šitím. Nastupuje do šicí dílny, kde si osahá průmyslovou jednojehlu a overlock. Šití si opravdu zamiluje.