O nás

Ahoj maminko, tatínku, babičko, ahoj všichni! 

Jsme malá česká firma, která má své kořeny v Liberci, kde jsme si také zřídili malý rodinný obchůdek. Naše oblečení šijeme ručně, z kvalitních materiálů a hlavně s láskou. Vše, co je možné u nás koupit, je vyrobeno v České republice.

Náš sortiment sice není zatím velký, ale největší oblibě se u nás těší dětské oblečení na volný čas a na spaní - a to hlavně pyžamka s prodlouženým zadním dílem, na který jsme také získali průmyslový patent - více zde. Dále si u nás můžete zakoupit barevné legínky pro holčičky, pohodlné tepláčky (klasické i se sníženým sedem - tzv. baggy), trička s dlouhým rukávem, mikiny a v brzké době ale chystáme i další produkty. Všechno oblečení je šito pro maximální pohodlí, věcičky jsou praktické a příjemné na celodenní nošení. 

Naše produkty jsou šity z kvalitních materiálů, které pečlivě vybíráme tak, abychom Vám zajistili co nejširší výběr a nejkvalitnější zpracování každého kousku oblečení. Nejčastěji šijeme z úpletů ze 100% bavlny, baggy tepláčky jsou šity z 95% bavlny v kombinaci s elastanem. 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zobrazit více informací.